შრომისუნარიანობის აღდგენის საშუალება – მილდრონატი®
2023 წლის 24 ივნისს   სასტუმრო ჰოთელს & პრეფერენს ჰუალინგ თბილისში Global Idea-სა და The FINANCIAL-ის ორგანიზებით, ბიზნესის ოსკარად წოდებული ნომერ პირველი ოქროს ბრენდების რიგით მე -18  დაჯილდოების ცერემონია გაიმართა.
ოქროს ბრენდი არის მთავარი  ჯილდო საქართველოში წარმატებული ბიზნეს პროექტებისთვის, რომელსაც ექსპერტები და მომხმარებლები ღიად აძლევენ ხმას.
ოქროს ბრენდის ღირებულება შეუფასებელია. ის ზრდის მომხმარებლის ნდობას, აქცევს მას საერთაშორისო სავაჭრო ნიშნად, რომელსაც წარმატებით იყენებენ როგორც ქართული, ასევე საერთაშორისო ბრენდები.
ოქროს ბრენდების გამოვლენაში  მონაწილეობას ღებულობდნენ  საქართველოს უმაღლესი საგანმანათლებლო დაწესებულებების პროფესორ-ლექტორები, მენეჯერები, ბიზნესის ადმინისტრირების სპეციალისტები, საკონსულტაციო კომპანიები, სახელმწიფო და არასამთავრობო სექტორის წარმომადგენლები, დამოუკიდებელი ექსპერტები  ეკონომიკურ საკითხებში.  პარალელურად, გამოკითხვა ჩაატარდა  მომხმარებლებს შორის. ნომერ პირველი ოქროს ბრენდი სწორედ მათ დაასახელეს.
ტიტული ოქროს ბრენდი, ენიჭებათ კომპანიებს 2006 წლიდან. მისი მფლობელები არიან როგორც საქართველოს ასევე საერთაშორისო უმსხვილესი კომპანიები.
წლევანდელ ცერემონიალზე,  ნომინაციაში „შრომისუნარიანობის აღმდგენი საშუალება“  No1 ოქროს ბრენდი,  გამარჯვებული გახდა მილდრონატი.

Средство для восстановления работоспособности — Милдронат®
24 июня 2023 года в гостинице Хотелс & Преференс в Тбилиси состоялась 18-я по счету церемония награждения золотых брендов номер один, именуемая Оскаром бизнеса, организованная Global Idea и The FINANCIAL.
«Золотой бренд» — главная награда за успешные бизнес-проекты в Грузии, за которую открыто голосуют эксперты и потребители.
Ценность «Золотого бренда» неоценима. Она повышает доверие пользователей, превращая его в международную торговую марку, которую успешно используют как грузинские, так и международные бренды.
В выявлении золотых брендов принимали участие профессора-преподаватели высших учебных заведений Грузии, менеджеры, специалисты по бизнес-администрированию, консалтинговые компании, представители государственного и негосударственного сектора, независимые эксперты по экономическим вопросам. Параллельно был проведен опрос среди потребителей. Именно они назвали «Золотой бренд» номер один.
Титул «Золотой бренд» присуждается компаниям с 2006 года. Его владельцами являются как крупнейшие грузинские, так и международные компании.
На церемонии в нынешнем году победителем в номинации «Средство для восстановления работоспособности», золотым брендом №1 стал Милдронат®.